SMD LED & COB LED ŽIAROVKY
úsporné žiarovky, úspora energie, ochrana životného prostredia
Doručenie tovaru


Doprava kuriérom

LED žiarovky posielame poštou alebo kuriérom podľa voľby zákazníka. Tovar objednaný do 9:00 hodiny (preprava poštou) alebo do 10:00 hodiny (preprava kuriérom) posielame v ten istý pracovný deň, neskôr prijaté objednávky nasledujúci pracovný deň.

Všetky LED žiarovky, ktoré sa dajú v našom eShope objednať, máme skladom a pred odoslaním každú jednu žiarovku odskúšame, či funguje.

Doprava poštou

Doprava poštou

Tovar posielame ako doporučenú listovú zásielku prvej triedy. V 95% prípadoch dostanete tovar už nasledujúci pracovný deň.

Cena dopravy poštou je 2,40€. Pri nákupe v hodnote nad 85€ je doprava na Slovensku zdarma.

UPOZORNENIE: V žiadnom prípade nepreberte vážne poškodenú zásielku. Mechanicky poškodený tovar nie je možné reklamovať.

Náš tip: ušetrite na poštovnom a objednajte si LED žiarovky spolu so susedom, známym či spolupracovníkom.

Doprava kuriérom

Doprava kuriérom

Na prepravu tovaru kuriérom využívame služby spoločnosti GLS. Štandardná doba doručenia je jeden deň (zásielku dostanete nasledujúci pracovný deň) a tovar je poistený. V cene prepravy sú dva pokusy o doručenie a kuriér Vám bude volať ohľadom termínu doručenia, ktorý je v čase od 8:00 do 17:00 hodiny. Berte telefóny, prosím. Môžete taktiež využiť možnosť dať si doručiť tovar napríklad do práce.

Cena dopravy kuriérom je 2,30€. Pri nákupe v hodnote nad 85€ je doprava v rámci Slovenska zdarma.

UPOZORNENIE: V žiadnom prípade nepreberte vážne poškodenú zásielku. Ak by sa vám zdalo, že napriek poškodeniu balíka by tovar nemusel byť poškodený, preberte zásielku iba s podmienkou, že si tovar na mieste skontrolujete a o prípadnom poškodení spíšete s kuriérom zápis. Mechanicky poškodený tovar nie je možné reklamovať.

Balenie tovaru

Tovar balíme tak, aby sa nepoškodil a snažíme sa využívať čo najviac ekologické metódy balenia. Napríklad ako výplň používame papier, na previazanie balíku špagát z prírodného materiálu. Občas však používame aj penové výplne či krabice výrobcu, v ktorých nám bol tovar doručený. Pre menšie objednávky používame na zabalenie tovaru recyklovateľné bublinkové obálky a na ochranu tovaru kartónovú výstuž a fixačnú naťahovaciu mikrofóliu.

LED žiarovky - balenie tovaru

1. Samotné žiarovky sú spravidla balené v papierových krabičkách v papierovom držiaku, alebo v plastovom obale (je z toho istého materiálu ako PET fľaše, teda je recyklovateľný). Kvalitné balenie je dôležité, lebo poškodenie tovaru a nutnosť opätovnej výroby je menej ekologické, ako použitie plastov pri balení. Každú jedn u LED žiarovku pred odoslaním testujeme.

2. Pre fixáciu tovaru používame naťahovaciu mikro fóliu, ktorá zabraňuje vzájomným nárazom krabičiek.

3. Blok žiaroviek obložíme v krabici podľa možností čo najtesnejšie papierovými pásikmi, aby bol tovar odolný vonkajším nárazom a prípadnému poškodeniu obalu. V každom balíku nájdete priloženú faktúru s detailným popisom objednaného tovaru.

4. Papierové krabice lepíme papierovou páskou a pri čo len trochu väčšej váhe či rozmere ju previažeme špagátom, aby sa Vám dal balíček lepšie odniesť.


e-led-webdesign