SMD LED & COB LED ŽIAROVKY
úsporné žiarovky, úspora energie, ochrana životného prostredia
O nás


led ziarovky a zivotne prostredie

Keď sme si kedysi sami chceli kúpiť LED žiarovky, zostali sme v úžase nad ich vysokou cenou. Po kúpe prišlo ďalšie prekvapenie - LED žiarovky svietili príliš slabo. Susedovi, ktorý nadšene kúpil ekologické LED žiarovky spolu s nami, na niektorých dokonca po pár dňoch prestala svietiť časť diód.

Po reklamáciách a hľadaní kvalitných, no nie prehnane drahých LED žiaroviek, sme boli natoľko sklamaní, že sme sa rozhodli tento stav zmeniť a uskutočniť náš sen. Sen o zdravšom životnom prostredí, ktoré by nám všetkým umožnilo žiť vitálnejšie a tým aj duchovne plnohodnotnejšie. Sen o úspore času, ktorý by sme namiesto zarábania peňazí na platenie faktúr za elektrinu mohli tráviť príjemnejšie a užitočnejšie. Tak vznikol eShop www.e-led.sk, v ktorom sme začali predávať SMD LED žiarovky s vysokou svietivosťou za tretinové ceny v porovnaní s kamennými predajňami a za polovičné ceny väčšiny internetových obchodov.

Od vtedy sa situácia na trhu rapídne zmenila a väčšina predajcov, ktorí dovtedy síce na jednej strane skloňovali slová o ochrane životného prostredia, no na strane druhej predávali LED žiarovky s neprimerane vysokým ziskom, znížili svoje ceny.

Teraz všetci stojíme pred ďalšou úlohou, ktorú vidíme rovnako dôležitou, ako bolo zníženie cien LED žiaroviek a tým ich používanie v širšom merítku: dosiahnuť, aby sa na našom trhu predávali iba kvalitné LED žiarovky. Mnohí predajcovia totiž znižovanie cien pochopilo ako súťaž o získanie čo najviac zákazníkov a zrujnovanie konkurencie a neštítia sa predávať ako bezkonkurenčnú kvalitu odpad a dokonca vedome klamať v uvádzaných parametroch.


Od začiatku nášho pôsobenia na trhu parametre LED žiaroviek kontrolujeme rozrastajúcim sa počtom meracích prístrojov (napríklad o presný TrueRMS multimeter a laboratórny wattmeter) a pred predajom každú jednu LED žiarovku testujeme. Nekupujeme tovar od veľkopredajcov, ale si ho dávame vyrábať na zákazku a neustále hľadáme solídnejších výrobcov, novšie modely žiaroviek, študujeme nové technológie a neváhame i napriek veľkým finančným stratám tovar, ktorý nedosahuje dostatočnú kvalitu, vrátiť, alebo výrazne znížiť predajnú cenu, ak zistíme nižší svetelný tok žiaroviek oproti predtým dodaným vzorkám.

Veríme, že náš internetový obchod spolu s inými predajcami LED technológií, ktorí neprepadli chamtivosti, dokáže pomôcť širokej verejnosti získať kvalitné LED žiarovky za slušnú cenu a tým prispieť nie len k úspore peňazí za osvetlenie a žiarovky, ale aj k úspore elektrickej energie a zlepšeniu životného prostredia.

www.e-led.sk

Príroda, Slovensko, foto: www.e-led.sk e-led-webdesign